LT / EN

 
 

2013.08.17 Daubos Griaucmas

Pernai kaip didelė avantiūra Seredžiuje plykstelėjęs open-air festivalis DAUBOS GRIAUCMAS buvo toks netobulas, bet kažkuo simpatiškas, kad sugebėjo papirkti daugelį jame dalyvavusių žiūrovų. Vieni grožėjosi egzotiška aplinka, kiti nostalgiškai lygino renginį su oldskūliniais 199*-ųjų metalo koncertais. Matyt, tai ir įkvėpė organizatorius antram blynui.

Šiemet „Underground Pub“ barmeno Simono su draugais organizuojamas renginys buvo kur kas rimtesnis ir solidesnis. Pasipildė ne tik grupių sąrašas ir jų geografija (dalis jų netgi buvo atrinkta vykusių specialių koncertinių atrankų metu), bet buvo pasirūpinta ir geresniu servisu – mobiliais tualetais, maisto ir gėrimų pardavimo taškais ir t.t.

Žiūrovų, kurie kūrėsi ant kalvos įrengtame palapinių miestelyje, šįkart būta taip pat daugiau, nors toli gražu ir ne sausakimša.

Deja, šiemet organizatoriams nepavyko pašalinti vienos, bet nemažos problemos – tinkamo scenos apšvietimo. Rugpjūčio viduryje dienos vis tik nebėra tokios ilgos, o kalvotoje festivalio vietoje saulė dingo jau netrukus po aštuonių vakaro. Iš grojančių atlikėjų buvo galima įžiūrėti tik siluetus, kadangi prožektoriai kažkodėl švietė į jų nugaras ir kažkur kitur, bet ne į pačius muzikantus.

Garsui, tiek garsintojų darbui – jokių priekaištų. Tiesa, be mūsų pačių girdėjau vos 3-4 grupes. Kai kurios skambėjo geriau, kai kurios prasčiau, todėl manau, kad tiek vienu, tiek kitu atveju tai buvo jų pačių sugebėjimo susireguliuoti garsą scenoje nuopelnas.

Apie mūsų pasirodymą nėra ką daug pasakoti – manau, kad viskas pavyko labai gerai, neskaitant VĖL nutrūkusios Ryčio gitaros stygos ir įsiaudrinusių žiūrovų išverstos apsauginės tvoros prie scenos. Bet pastarasis epizodas tik pagyvino šou, nors gal ir sukėlė nepatogumų apsauginiams :)

Taigi, belieka tradiciškai pasakyti „ačiū“ visiems už aktyvų palaikymą, o mums – pradėti rengtis būsimam koncertui Rygoje.

65 Ossastorium koncertas.

Atlikti kūriniai:

1. Steppenwolf
2. Awakening
3. Arcanum
4. Into A Maelstrom
5. Duel
6. Inferi
7. Aeons Of Chaos
8. Užtemimas
9. Pasmerkti

Kitos grupės: Wagars, La Chudra, Xess, Satellite Beaver, McLoud, Regressive, Metal Messiah, Dead Man‘s Cross, Moodline


< Grįžti© 2007 Ossastorium