LT / EN

 
 

Autumn Devastation

Seniai pastebėjau tokį dalyką – kuo labiau pavyksta OSSASTORIUM koncertas, tuo sunkiau prisiversti kažką apie jį parašyti. Ir atvirkščiai – jei tik ištinka kažkoks pravalas, tada galima privaryti ištisus talmudus.

Ne išimtis ir vakarykštis mūsų pasirodymas „Autumn Devastation“ koncerte, kuris jau tapo tradiciniu ir kas rudenį laukiamu Kauno metalo undergroundo renginiu. Šiandien, dar visu kūnu jausdamas malonų silpnumą po afterparčio pas mūsų gitaristą Rytį ir lengvai maudžiantį kaklą nuo „sceninių šou elementų“, sunkiai besugalvoju, ką čia tokio pasakius.

Na, visais aspektais buvo labai geras renginys. Stiprus lietuviškų grupių sąstatas, tradiciškai geras garsas (kaip visada, garsinant Napalmui) ir kas nemažiau svarbu – daug žmonių. Na, bent jau vertinant Kauno masteliais.

Publikos palaikymas buvo pavydėtinas (gal tik mažiau šiuo atžvilgiu pasisekė Paralyticam, kurie grojo labai vėlai ir mažai kas jau beturėjo jėgų) ir priminė „senus gerus“ laikus, kai bet kuriame metalo gige tūsindavosi beveik visa salė. Ne paslaptis, kad mūsų metalinė publika koncertuose vis pasyvesnė, ir vis sunkiau ją išjudinti. Bet bent jau vakar to nė kiek nesijautė.

Na, o apibendrinant belieka konstatuoti, kad nepaisant visų emigracijų ir kitokių šūdacijų, Kaunas įrodė, kad metalo koncertai čia yra reikalingi ir į juos yra kam eiti.

DEATH METAL
\m/

61 Ossastorium koncertas.

Atlikti kūriniai:

1. Steppenwolf
2. Awakening
3. Into A Maelstrom
4. Duel
5. Arcanum
6. Inferi
7. Aeons Of Chaos
8. Užtemimas
9. Pasmerkti


Kitos grupės: Paralytic, Luctus, Tručas, Crypts of Despair, Awakening Sun.


< Grįžti© 2007 Ossastorium