LT / EN

 
 

2012.03.09 Vilnius@Propaganda

Magnetinės audros ir pilnatis. Smagus derinukas ankstyvam pavasariui; beveik garantuojantis, kad nepavyks išvengti konfliktinių situacijų. Tą vakarą grupės stovykloje neapsieita ir be ašarų, bet džiaugiuosi, kad verkė ne vyrai ir pykosi ne grupės nariai.

Į klubo „Propaganda“, kuris pelnytai gali vadintis Lietuvos metalo muzikos Meka, sceną OSSASTORIUM lipo jau 7 kartą, o iš viso tai buvo jau 13 mūsų koncertas Vilniuje.

Beje, tik dabar – praėjus beveik keturiems metams po studijų VU baigimo, pradedu jausti nostalgiją šiam miestui, o pamatytas ženklas „Vilnius“ autostradoje nebekelia streso*.

„Brutal Madness Fest“ – jau tradiciniu tapęs koncertas, rengiamas nuo 2005 metų. Pats nepatikėjau, bet pasirodo, kad mes jame grojome jau trečiąjį kartą. Pats galingiausias, ko gero, buvo 2006 metais, kai koncertavome kartu su Perplexx, Catafalc ir Hate.

Kadangi šį šventinį savaitgalį ant Tauro kalno laukė net trys metaliniai koncertai padieniui, tad natūralu, kad šįkart „Propagandoje“ susirinko ne itin daug žmonių. Be to, vakaro „headliner‘iai“ – latviai FRAILTY – nors ir tikrai puiki grupė, bet neturi tokio kultinio statuso ir tokio gerbėjų būrio, kaip kokie nors SKYFORGER.

Kaip bebūtų, manau, kad muzikos ir paties „vakarėlio“ kokybei nedidelis žiūrovų skaičius neturėjo jokios įtakos.

Ypatingai džiugu matyti „susigrojusį“ organizatorių „orkestrą“ - neturėčiau nei menkiausio nusiskundimo dėl aparatūros, garsintojų ar apšvietėjų darbo. Viskas buvo puiku.

Džiaugiuosi, kad nors OSSASTORIUM koncertai tapo retesni, tačiau grojimas kelia vien malonumą.

P.S. Ačiū Rimtautui, Joanai, Remiui ir visiems atėjusiems.

* Kadangi studijuodamas magistrantūroje gyvenau Kaune ir dirbau naktinėje viešbučio pamainoje, kartais tekdavo nemiegojus tiesiai iš darbo lėkti į stotį ir vykti sostinėn laikyti kokio egzamino. Ir taip – du ar tris kartus per savaitę. Visa tai buvo taip įsiėdę, jog prireikė kelerių metų tam, kad kelionė Kaunas – Vilnius nustotų kelti blogas asociacijas.

59 Ossastorium koncertas;
7 „Propagandoje“ (ex-„Mulen Ružas“)
3 festivalyje „Brutal Madness Fest“
13 Vilniuje

Atlikti kūriniai:

1. Steppenwolf
2. Awakening
3. Into a Maelstrom
4. Duel
5. Arcanum
6. Užtemimas
7. Inferi
8. Aeons of Chaos
9. Pasmerkti


Kitos grupės: Dereliction, Stormgrey, Pekla, Life‘s Edge, Frailty


< Grįžti© 2007 Ossastorium