LT / EN

 
 

2011.10.29 Kaunas, Fortas

„Per vieną vakarą atgroti su dvejomis skirtingomis grupėmis yra tas pats, kaip per vieną naktį pasimylėti ir su meiluže ir su žmona – malonu, bet kažkaip per daug“.

Nesu tikras, ar esu kažkur girdėjęs šią frazę, ar ją sugalvojau pats, bet kažkodėl ji sukosi mano galvoje visą dieną po koncerto „Forte“, kur man su Napalmu teko atgroti dviem etatais – su Sound Injected ir su Ossastorium. Buvo malonu, bet nuovargis kojas pakirto atsakančiai.

Na, grįžtant prie tos frazės, tai jos autorius, tikriausiai, buvo mano įsivaizduojamas senas rokeris, besisupantis supame krėsle priešais židinį su Jack Daniels taure rankoje ir prisimenantis savo audringą jaunystę.

Kadangi aš neturiu nei žmonos, nei meilužės, tai tik pritariamai palinguoju galva į tokią įsivaizduojamo senelio išmintį ir deduosi žinąs „tą jausmą“.

Pala, čia kažkoks simuliakras kvadratu...

[fone pasigirsta perjungiamo TV kanalo garsas]

Su Ossastorium savo gimtajame Kaune paskutinį kartą grojome lygiai prieš metus ir, jei gerai pamenu, jau tada mūsų pasirodymas buvo reklamuojamas kaip „naujojo albumo pristatymas“. Deja, deja. Nors „Expergo“ įrašai jau tuomet buvo pabaigti, bet garso suvedimas ir masteringas pareikalavo savo pyrago dalies, kuri užtruko dar beveik metus.

Taigi taip nevisai gražiai apmovę publiką, šiemet pažymėdami grupės 10 metų jubiliejų pažadą ištęsėjom. Kartu su mumis „Fortą“ okupuoti padėjo vilniečiai Stormgrey ir jau minėti Sound Injected.

Iš tiesų šiek tiek nerimavau, kaip chebra priims Sound‘us ir tą faktą, kad aš ir Napalmas grojame tokio stiliaus grupėje. Bet kažkaip niekas į veidą dėl to nepasiūlė.

Iš pradžių publika stebėjo Sound Injected show gana santūriai, bet į pabaigą nepagailėjo nei aplodismentų, nei raginimų pakartoti.

Apskritai, visas vakaras priminė jaukų uždarą vakarėlį, kadangi tarp tų beveik šimto žmonių publikoje daugiausia šmėžavo gerai pažįstami veidai. Įdomumo dėlei paklausus, kiek iš jų buvo per patį pirmąjį Ossastorium koncertą „Terra-x“ klube 2001 metais, į viršų pakilo gal kokios 6 rankos.

Garsas scenoje buvo idealus, todėl groti buvo vienas malonumas, o mūsų pasirodymo su Ossastorium valanda pralėkė nepastebimai. Ir ne tik dėl gero garso.

Koncerto viduryje tarp žiūrovų įsisuko pogas (pasirodo, tai įmanoma ir „Forte“), o kai po kažkurio kūrinio publika choru sudainavo „Ilgiausių metų“, net susigraudinau.

Kauniečiams ir tiems, kas nepatingėjo atvažiuoti iš kitų miestų, rodom nykštį į viršų. Buvo velniškai geras vakaras.

Faktai:

57 Ossastorium koncertas;
25 kartą Kaune;

Atlikti kūriniai:

1. Steppenwolf
2. Awakening
3. Into a Maelstrom
4. Duel
5. Arcanum
6. Užtemimas
7. Inferi
8. Aeons of Chaos
9. Pasmerkti (bisui)
10. Duel (bisui)

Kitos grupės: Sound Injected, Stormgrey


< Grįžti© 2007 Ossastorium