LT / EN

 
 

2008.04.19 Wacken Metal Battle Lietuvos

Ko gero joks metalo koncertas Lietuvoje iki šiol nebuvo sukėlęs tiek prieštaringų vertinimų dar jam net neįvykus. Paskaičius internete diskusijas, galėjo susidaryti įspūdis, kad koncertą žiūrovai „boikotuos“, protestuodami prieš, jų manymu, vykdomą „korupciją“, „nesiskaitymą su žiūrovų nuomone “ ir t.t. Arba – atsineš į salę supuvusių kiaušinių (mandarinais kartą jau mėtytasi).

Iš tiesų, bet kuri iš dalyvavusių lietuviškame Wacken Metal Battle grupių Vokietijoje nebūtų padariusi gėdos. Ar būtų žiūrovus kažkuo nustebinusi – kitas klausimas. Greičiausiai, ne. Na, neturime mes iš tiesų kažko baisiai originalaus ir išskirtinio, kas galėtų tapti paklausia „preke“ už sienų (taip, taip, išskyrus Obtest). Bet, kaip sakoma, nekarksėkim. Gal ims Mandragora ir nušluostys nosis visiems varžovams WOA. Ko aš jiems, be abejo, ir linkiu. Mandragora buvo bene vienintelė grupė (be mūsų pačių), kurios pasirodymą mačiau beveik visą. Ir tikrai galiu pasakyti, kad jie tą vakarą nuskambėjo gerai.

Tarp muzikantų backstage buvo labai draugiška ir pozityvi atmosfera, nepastebėjau jokios įtampos ar panašiai. Visi juokavo, gėrė alų ir draugiškai plepėjo - ryškus kontrastas su besitaškiusiais purvais forumažmogiais;)

Apie mūsų pasirodymą galiu pasakyti, kad sugrojome gana tvarkingai, be didelių kliurkų. Programa buvo trumputė – vos 6 kūriniai, net nespėjau užkimti. To labiausiai baiminausi, nes į koncertą važiavau sirgdamas ir su temperatūra. Visgi, matyt mus eilinį kartą pavedė įgarsinimas. Nors scenoje iš monitorių save girdėjome puikiai, bet salėje garsas buvo blogas (anot mūsų merginų atsiliepimų). Gaila, bet taisyklės neleido įgarsinti būgnus trigeriais. Ir tai, vos išprašėme iš Liuzerio, kad leistų pasikabinti tentą.

Paskelbus nugalėtojus pagalvojau, kad yra ir šviesioji pralaimėjimo pusė – turėsim vasarą daugiau laiko naujų kūrinių repetavimui ir, tikėkimės, įrašams :)

Po šio koncerto, ko gero, į sceną grįšime tik rudenį. Bet tikrai „ne tuščiomis“...

Faktai:

49 Ossastorium koncertas.

Atlikti kūriniai:

1. Awakening
2. Šiaurės kryptim
3. Steppenwolf
4. INFERI
5. Aeons of Chaos
6. Užtemimas


Dalyviai:

1. Ruination
2.Katedra
3. Ossastorium
4. Wozu
5. Mandragora
6. Xess
7. Reckless Tide


< Grįžti© 2007 Ossastorium