LT / EN

 
 

2008-02-15 Klaipėda, K.S.

Klaipėdoje koncertavome jau šeštąjį kartą ir su šypsena galėjome įsitikinti, kad čia vis dar galioja nuo Vovkos organizavimo laikų likusi „Undergroundo iš didžiosios U“ taisyklė, kai atvažiavę groti nerasdavome gitarinių kubų arba scenoje išdidžiai stovėdavo miniatiūriniai cirko būgnai :) Šįkart juoką iki ašarų sukėlė scenoje pastatytas antikvarinis „Ventos“ gitarinis kubas, kurį iki tol žinojau tik iš pasakojimų. Laimei, lietuviai yra gana išradingi žmonės – pasitelkus fantaziją iš minėto „senuko“ pavyko išlaužti visai pakenčiamą garsą.

Tiesa, taip pat buvo tik vienas vokalinis mikrofonas (vietoje mūsų prašytų dviejų), dėl to ypač per „Aeons of Chaos“ labai trūko Ryčio back vokalo. Tačiau nepaisant visko, nesinorėtų mėtyti akmenų į organizatoriaus Dewlino ir Kreivosios Sąramos šeimininko Kęsto daržą. Tikiu, kad bičai nuoširdžiai stengėsi viską padaryti kuo geriau, galbūt iš tiesų Klaipėdoje egzistuoja didelė problema su aparatūros nuoma. Iš tiesų jiems esame dėkingi, kad mus kviečiasi groti ir... sumoka didžiausius iš visų LT miestų honorarus.

Uostamiesčio publika šįkart išsijudino vangiau nei per ankstesnius mūsų apsilankymus. Galbūt dėl to, kad artėja pavasaris ir senka vitaminų atsargos. O gal, kad garsas iš pradžių buvo nekoks. Tačiau vis tik klaipėdiečiai nenuvylė – po kiekvieno kūrinio salė vis labiau kaito, o po „Užtemimo“ mums teko sugrįžti bisui sugroti „Requiem“, kuris kaip visuomet labai gražiai vainikavo Ossastorium pasirodymo pabaigą.

P.S. Kreivosios Sąramos backstage‘as yra gėris. Palubėje įrengtas ankštas „kambariukas“ (kažkuo sukėlęs man asociaciją su miegamaisiais autovilkikų kabinose), išklotas čiužiniais ir apšviestas raudonu žibintu, tartum pateisino savo nerašytą pavadinimą – „seksodromas“. Nepamenu jokio kito koncerto, kur taip patogiai būčiau galėjęs išsidrėbti ir pailsėti po Ossastorium pasirodymo...

P.P.S. O jūros šįkart ir neaplankėm :(

Faktai:

48 Ossastorium koncertas.
6 Klaipėdoje.
Atlikti kūriniai:

1. Awakening
2. In Depths
3. Šiaurės kryptim
4. Steppenwolf
5. Aeons of Chaos
6. Inferi
7. Užtemimas
8. Ad Aspera/Requiem


Dalyviai:

1.Endarkenment
2. Ossastorium
3. Mandragora


< Grįžti© 2007 Ossastorium