LT / EN

 
 

2002-11-23 Antipop‘s nr. 4

Kvietimo sugroti Antipopse sulaukėme iš Alexėjaus (liaudyje žinomo kaip Alioša) turbūt vieni pirmųjų – per “Death metal forever” koncą Galeroj. Ilgai nesvarstę sutikom.

Kadangi jau kažkelintą kartą plakatuose vietos mūsų pavadinimui neatsirado, pavyko išsiderėti sąlygą, kad grosim pradžioj, kol publika dar pastovi ant kojų...

Šiame festivalyje turėjo būti kaip niekad apstu metalo grupių - net keturios: Saples, Antigonė, Nahash, na ir Ossastorium. Kaip visad karaliavo visokios punk ir hardcore grupės, aišku, dėl organizatoriaus asmeninių simpatijų. Kai kurių (pvz: Bleach, Sloppy livin’) lygis buvo “itin aukštas”.

Pirmieji į sceną užlipo folklorininkai “Gilė”, kurie, jei ne netikęs rokenrolas pabaigoje, būtų pasirodę labai vykusiai. Beje, jų pasirodymą nuolat rėkavimu pertraukinėdavo į Kauną savo „Diktatūros” palaikyti atvažiavę skinai, kurių buvo labai daug...

Paskui grojo tox labai į temą kabakinės muzikos kolektyvas “Fix”. O po jų laukė mūsų eilė. Dar nepradėjus grot, iškrito Pauliui iš rankų gitara, bet, laimei, nieko neatsitiko. Pradėjus pirmą gabalą –“Mirk”- atodė, kad nesame kokius metus kartu groję – kiekvienas varė atskirai skirtingu ritmu; po pirmo priedainio Adas tempą perpus sulėtino, Pauliaus gitara skambėjo kaip fūzuotas bosas; Vabalo išvis nesigirdėjo... Pagalvojau : “Šakės...”, tačiau gan audringi aplodismentai ir pareguliuotas Pauliaus kūbo garsas prieš kitą šmotą suteikė vilties. Ir tikrai, kita daina – “Omnia vanitas”- praėjo visiškai be klaidų ir tai psichologiškai mus galutinai reabilitavo. Toliau viskas ėjos kuo puikiausiai.

Smagiausias Ossastorium pasirodymo epizodas neabejotinai buvo mūsų su Vyšnia duetas per “Revenge of the zombie”. Ech, galėtų jis Kaune gyvent, tai ne tokių dar duetų padarytume;- )...

Šįkart buvom nusprendę nebegrot “War machine” , nes labai jau patiems atsibodo, tačiau po planuoto paskutinio gabalo “ZJB” chebra labai prašė pakartot, o kadangi nebesinorėjo, teko sudainuot ir apie tą nelemtą karo mašiną, kas labai visus pradžiugino. Ar tik nevirs “War machine” tuo, kuo “Mountainside’ams” virto “Birutė” – kančia muzikantams, tačiau publikai – privalomas kiekvieno koncerto atributas?

Po pasirodymo visi linksmai nuėjome gerti alaus, kuris, tiesą sakant, paliko neišdildomų įspūdžių, tik visai ne gerąja puse...Kaip išsireiškė vienas dalyvis:”Turbūt į bačką vandens įpylė bokalą alaus”. Ką jau bekalbėti, kaip sakoma, faktai kalba patys už save – mūsų mylimas gitaristas Paulius, išgėręs 7 bokalus, sėdėjo blaivas kaip popiežius (nežinau kito pavyzdžio), nors paprastai po tokios dozės jis toks nelabai būna...Na, o aš grįžęs 5 valandą namo dar sugebėjau tėvo mašina parvežti savo merginą Dainą namo, o tėvas nieko prieš nesakė.

Na bet šis Antipopsas iš visų neabejotinai pavyko geriausiai; man asmeniškai pirmiausia dėl to, kad pagaliau grojau su Ossastorium, o ne su Skliautais, kaip iki tol kad buvo. Be to, dar Nahash ir Saples grojo, tai buvo kur ausis ir akis paganyt. Ir šiaip gerai pasitūsinom su bičiuliais, kas bet kokiam renginyje yra svarbiausia. Jeigu jūs patingėjote savo apsilankymu pagerbti šį koncertą, tai tikrai šio to netekote.

Dellamorte


< Grįžti© 2007 Ossastorium