LT / EN

 
 

2007-11-26

D.A.R gimtadienis Panevėžyje

Penktadienio vakaras kelyje Via Baltica priminė miesto gatves piko metu. Panevėžio kryptimi viena už kitos grūdosi „fūros“, kurios, kaip juokavome, vežė Xessų koncertinę aparatūrą. Atvirai kalbant, nuosava fūra ar bent jau mikroautobusas būtų labai pravertę ir Ossastorium, kadangi mano mašinos bagažinė buvo gruste užgrūsta gitaromis. Kaip žinia, neseniai įsigijau porą 7stygių Ibanezų, o Justinas – 5stygį bosą, tai norėjosi naujuosius instrumentus „pakrikštyti“ scenoje. Tačiau daugumą senųjų kūrinių dar grojame senosiomis gitaromis, taigi neliko nieko kita, kaip visą savo turtą bogintis kartu Panevėžin.

Nors paskutinį kartą Lietuvos Čikagoje koncertavome prieš 4 metus, tradiciškai kaip ir preš tai buvusieji koncertai Panevėžyje, šis taip pat buvo savotiškas nuotykis. Vertėtų pradėti nuo įdomiausiojo: Endarkenment‘ų būgnininkas lauke iškirto forsą ir sprukdamas nuo jį persekiojančios gaujos įlėkė vidun ir užrakino duris, palikdamas už jų porą mūsų draugių... Na, bet nesileiskime į smulkmenas - kaip sakoma: viskas gerai, kas gerai baigiasi.

Kai atvykome jau į pabaigą ėjo renginio kaltininkų D.A.R pasirodymas. Iš pažiūros salėje buvo 200-300 žiūrovų. Nutarėme įsikurti muzikantų „backstage“, kurį atstojo rūsyje įrengta repeticijų patalpa. Joje ir prabėgo didžioji vakaro dalis mūsų grupei: Night‘ų frontmenas visiems primygtinai siūlė išgerti degtinės, aš ir Seras treniravomės koncertui, Justas su Xessais laidė juokelius, o mūsų „sūnus“ Paleckis surengė improvizuotą akordeono ir pianino koncertą. Nepatenkintas kultūrnamio direktorius (o gal koks ūkvedys) vis užsukdavo į mūsų kambarį įspėdamas „nekurvavoti“. Žodžiu, stūmėme laiką.

Į sceną užlipome apie 23.30 – likus pusvalandžiui iki renginio pabaigos. Teko kosminiu greičiu viską junginėtis ir reguliuotis, kadangi žinojom, jog neretai Panevėžyje koncerto metu būna tiesiog išjungiama elektra, jei viršijamas laiko limitas. Ta skuba, ko gero, atsiliepė ir visai mūsų pasirodymo kokybei.

Begrojant mažiausiai tris kartus buvo atsijungusi mano gitara, taigi koncertas buvo pagyvintas „šou elementais“ – staiga viduryje kūrinio laidus junginėti imančio Ossastorium frontmeno ir blerbiančio gitarinio kubo (beje, dar kartą dėkoju Dariui iš Xess, už paskolintą Laney amp‘ą).

Na, visa kita lyg ir buvo neblogai. Visada smagu groti didelėje scenoje, po kurią galima laisviau pajudėti, nebijant susitrenkti galvom su kolega (kaip kartais būna mažose scenose). Publika tikriausiai buvo nuvargusi nuo prieš tai grojusių grupių, tad dalyvavo gana pasyviai. Kita vertus, Panevėžyje ji niekuomet ir neatrodydavo labai aktyvi. Vis tik buvo keletas aktyvistų (-čiū), parėkaudavusių per pertraukas tarp kūrinių, už ką ačiū.

Tą vakarą užbaigėme su vietinei publikai tikriausiai dar negirdėtu „Awakening“, nes ir kai paskelbiau kūrinio pavadinimą, ir kai užgrojau akustinę įžangą reakcija buvo nulinė :)

Tik sugrojus paskutinį akordą salėje buvo uždegtos šviesos ir publika iš jos visiškoje tyloje akimirksniu pasipylė laukan. Užplūdo labai keistas jausmas, kai mes dar scenoje vyniojomės laidus, o salėje nebebuvo nei ženklo, kad prieš akimirką čia vyko koncertas.

Linksmoji išvykos dalis vyko Statoilo degalinėje, kurioje didelis kauniečių desantas (5 automobiliai) sustojo kavos ir submarinų. Surengėme improvizuotą piknikėlį, kuris tikriausiai gerokai įbaugino vietinius panevėžiečius, nes jie kantriai pusvalandį laukė mašinose, kol apleisime degalinės teritoriją. Anyway, tokių epizodų aprašinėti neverta, nes tos nuotaikos perteikti tiesiog neįmanoma :)

Ačiū D.AR‘ams už renginį, sėkmės jiems ateityje. Na, o jūsų laukiame lapkričio 4 d. Aiax‘e Kaune!

Faktai:
44 Ossastorium koncertas,
3 Panevėžyje.

Atlikti kūriniai:

1. Every sunset
2. Šiaurės kryptim
3. Dulkės
4. Užtemimas
5. Inferi
6. In Depths
7. Steppenwolf
8. Awakening

Dalyviai:

1.Night
2. Dar
3. Endarkenment
4. Creeptor
5. Xess
6. Ossastorium

Kiti atsiliepimai, vertinimai, komentarai, etc.:
http://www.ferrum.lt/phpbb/viewtopic.php?t=7520&postdays=0&postorder=asc&start=150

Na gimtadienis kaip gimtadienis is 10 duociau 8.

Nightai kaip visuomet musu panevezio selmiai... mylim ir gerbiam juos.... DARai buvo true, ypac dovaras su savo tokiu gistikuliuojamu poasirodimu, jisai istikruju labai pagyvino pasirodyma :D slapias Mangis irgi buvo grazu.... o i Audriu ir Kosta visuomet malonu ziureti kaip jie groja.. Endarkenmentu nemaciau, nezinau net jie gale ar pradzioj buvo na siaip ar taip man jie niekada nebuvo prie dusios... Creeptor - nors tikejaus labai blogai buvo dar blogiau, negu labai blogai... Xess-galiu pasakyt tik tiek, jog gaila, kad nebuvo sokeju, bent anksciau i ka paziuret budavo,beja, su bugnioras super.... O ossostorium kaip visuomet buvo labai geraaai.... ypac patiko vintiliatorius sauliui i veida, atrode sexovai.... o inferi bosisto soliakas, kaip visuomet, pagloste dvasinias genitalijas.... O saprophyte nemaciau, ir visai nesigaliu....

O tai buvo šėlsmo panevėžy (: tokios vat emocijos iš mano pusės: night kaip visad linksmai susiklausė. d.a.r buvo jėgelė,itin įdomiai d.a.r'ai su dovaru skambėjo xD . endarkenment tai klausiau vien dėl įdomumo, kad boba grupėj yr... creeptor... hm...kažkokio įspūdžio nepaliko :/ xess išvis pasišiukšlino-bobų neatsivežė, tai nebuvo ten ko nei žiūrėt. ossastoriumai kas be ko buvo super(tas ventiliatorius pučiantis dellamortei į veidą tai tikrai sexovai atrodė :D) hmmm lyg ir saprophytes nebuvo, bet tai čia jau įprasta, kad linely kokia grupė neatvaro, tai labai nesisieloju


< Grįžti© 2007 Ossastorium