LT / EN

 
 

2006-01-28 ff3

Ferrum Frost

Emmm, nuo ko čia pradėti? Tikriausiai nuo to, kad jau parduotas visas pirmasis „Inferi“ tiražas – 100 kompaktų išnyko tik per vieną savaitę. Ir tai praktiškai per du koncertus: Miglas ir FF. Tai yra be galo džiugu, kadangi apie tokį LT metalistų aktyvumą dar neseniai buvo galima tik pasvajoti. Šiandien tik atsikėlęs iš ryto, skubėjau skambinti Dušmanui ir tartis dėl papildomo albumo tiražo gamybos, nes norinčiųjų įsigyti „Inferi“ nemąžta – to 100 cd vos užteko tik aktyviausiems Ossastorium gerbėjams Kaune ir Vilniuje. Beje, akcija „2 in 1“ (kaip mes juokais ją praminėme), pilnai pasiteisino, todėl ją nutarėme tęsti ir toliau. Aišku, tik kol bus senųjų albumų (o jų beliko 30 vnt.).

O dabar apie patį FF. Iki pat Ossastorium pasirodymo man koncertas prabėgo fojė pardavinėjant kompaktus ir bendraujant su dideliu draugų ir seniai matytų pažįstamų būriu. Turiu pripažinti, kad laukimas visai neprailgo – juk šalia stovėjo žodžio kišenėje neieškantis Mangis aka Disruptor, su kuriuo kūrėme „marketingo“ strategijas ir „verslo“ planus. Į salę įkišęs galvą buvau gal tik porą sykių, taigi negaliu vertinti kitų grupių pasirodymo. Na, ir šiaip to daryti nemėgstu:) Vis tik kolegos. Sunku būti objektyviam.

Muzikantų kambaryje stovėjusios dėžės su alumi mikliai tuštėjo padedant gausiam būriui „našarnikų“ – nežinia ką užkulisiuose veikė (na, turbūt gėrė:) Romas Rainys, Vitalis Kairiūkštis ir visas pulkas fotografų(-ių), antrųjų pusių bei dar biesas žino ko. Jei mano balse jaučiasi apmaudo gaidelės, tai ne be reikalo – atgrojus Ossastorium koncertą visos alkoholio ir maisto atsargos jau buvo seniai šluote iššluotos:) Et...

Prisimenant mūsų pasirodymą, negaliu dar kartą nesusikeikt. B***t. Jei pasibaisėjote mano kultūra, galiu jus nuvilti dar labiau – dar niekada taip nesikeikiau ant garsistų, kaip vakar koncerte. Sušiko visą pasirodymą ir nuotaiką. Per 5 metus su Ossastorium esame groję įvairiose scenose, kuriose garsas dažnai būdavo klaikokas. Bet dar niekada taip nebuvo, kad po antro kūrinio norėtųsi nulipti nuo scenos dėl to, kad tave apkurtina cypiantys monitoriai, o šalia stovintis garsistas pasimetęs klausia: „o tai ką daryt?“. „Aš – muzikantas, ne garso operatorius, jūs turite žinoti“ – šaukiu jam. Problema „sprendžiama“ akimirksniu – monitoriai nutildomi taip, kad nei aš, nei Paleckis, nei Vabalas savęs nebegirdi ir visą koncertą tenka sugroti iš atminties. Patikėkit, tai nėra lengva.

Tačiau net ir toks klaikus pasirodymas turėjo savo „šviesiąją pusę“. Tai neabejotinai buvo publikos palaikymas, kuris privertė nugalėti neigiamas emocijas ir susikaupti muzikai. Dėkoju visos grupės vardu \m/.
Faktai:

34 Ossastorium koncertas.
6 Vilniuje.
850 žiūrovų.

Atlikti kūriniai:


1. 1000 mistakes
2. Those alone
3. Every sunset
4. Šiaurės kryptim
5. Dulkės
6. Užtemimas
7. Ad Aspera
8. Inferi
9. Awakening
10. In Depths
11. Requiem (bisui)

Grupės:

1. Dark Ravage
2. Mandragora
3. Gotheanum
4. Shadowdances
5. Ossastorium
6. ŽAS
7. Thundertale
< Grįžti© 2007 Ossastorium