LT / EN

 
 

2005-11-09 vr

Vital Remains
2005-11-09

Hm, kas gi darosi su tais Ossastorium koncertais Vilniuje? Paskutinį kartą, per „Brutal Madness“ praėjusį pavasarį, grojome paskutiniai ir daugelis žiūrovų pabaigos nebesulaukė. Šį sykį koncertavome patys pirmieji - vėlgi - pustuštėje salėje. Kai ką suklaidino „Ferrume“ paskelbtas neteisingas renginio pradžios laikas, kai kas tikėjosi tradicinio vėlavimo, kai kas tiesiog nespėjo po eilinės darbo dienos (trečiadienio) atvykti laiku. Na, matyt, dar kitus mūsų muzika ir taip nelabai domino:)

Nepaisant ne itin didelio žiūrovų skaičiaus, žymiai sutrumpinto „playlisto“ ir klaikaus garso, mūsų pačių nuotaika per koncertą ir po jo buvo gana gera. Su Seru rūpinomės „promocijos darymu“: „apdalinom“ mūsų albumo „promiakais“ svarbius dėdes ir spėjom pabandrauti su keliais užsienio muzikantais.

Savimeilę gerokai paglostė nugirstas pletkas, jog patys žvaigždūnai VR stebėjo mūsų pasirodymą ir Ossastorium muzika jiems patiko.

Pats turėjau progą daugiau pabendrauti tik su VR būgnininku, kuriam koncerto išvakarėse sukako tik 19 metų... Bičas – tipiškas amerikietis. Nuolat besišypsantis, be paliovos kartojantis „that‘s cool“ ir truputį kvailokas kaip ir dauguma amerikonų:) Beje, jis taip pat tvirtino, kad patiko Ossastorium muzika ir net pakomentavo jam atmintin įstrigusią vietą iš koncerto. Na, net jei tai ir buvo tik mandagumo gestas, vis tiek labai malonu.

Tiesa, po koncerto dar teko truputį sudalyvauti muštynėse ir pasivolioti ant grindų – bandžiau išskirti kažko nepasidalinusius Baltrų ir buvusį Aniuškos „kadrą“ Marių. Kraujas tiško, garas kilo, kaip sakoma.

Tai tiek tų įspūdžių.

Dellamorte


Faktai:

32 Ossatorium koncertas,
5 Vilniuje.

Atlikti kūriniai:

1. 1000 mistakes
2. Those alone
3. Every sunset
4. Šiaurės kryptim
5. Dulkės
6. Užtemimas
7. Ad Aspera
8. Inferi
9. In Depths

Dalyviai:

1. Ossastorium
2. Burying Place
3. Flaying
4. Resurrecturis
5. Vital Remains

Kiti atsiliepimai, vertinimai, komentarai, etc.:

Pirmiausia į akis krenta aibė laisvų vietų raudonojoje menėje, kur dažnai nebūna nė kur prisėsti. Na, manau sau, daugelis turbūt jau tvarkingai nuskubėjo palaikyti OSSASTORIUM. Bet padėtis salėje atrodo liūdnokai, nes ten, ko gero, tuo metu nėra nė šimtinės galvų. O kauniečių trijulei scenoje aiškiai koją kiša nesutvarkytas garsas, mat iš trijų instrumentų gerai neskamba nė vienas. Skambesio mišrainė tiesiog susilieja į kažkokią kakofoniją ir net vokalas prislopintas. Kai per pusvalandį reikalai beveik nepasitaiso, tiesiog pagailsta mūsų deathsterių, kurie dabar stipriai patobulinę savo kūrybą ir labai stengėsi tą pademonstruoti. Kad ir tam negausiam publikos kiekiui.

Birutė, http://www.ferrum.lt/?page=rep&id=136

Pamatęs prie scenos stoviniuojančius kauniečius suabejojau, ar jie gros pirmi, bet netrukus visi užlipo ant scenos. Vėlgi apsidžiaugiau puikia nevėluojančių koncertų tradicija ir užtęstą 15 minučių nesusipratimą atleidau. Iš kolonėlių pasklidęs garsas mane nuvylė. Sauliaus gitaros buvo beveik negirdėti. Soluotės dar pusė velnio, bet bendras skambesys piktino ir net pasidarė gaila muzikantų, kad šie turi groti pirmi (jie verti daug daugiau) ir dar tokiomis blogomis sąlygomis. Bet kalbant apie muziką, tai jau pradedu nervintis, nes niekaip nesulaukiu naujo jų albumo. Brutalu, melodinga, techniška. Gal kai kurie žodžiai sunkiai tarpusavyje suderinami, bet tik jais galima apibūdinti OSSASTORIUM programą. Praėjus pusvalandžiui, Saulius mestelėjo frazę: „Kadangi laikas spaudžia, tai apsieisim be TNT ir visų kitų“. Ir pasitraukę užleido vietą brutalystams BURYING PLACE.

Banditaz, http://www.hell-music.lt/straipsniai/reportazai/173/


< Grįžti© 2007 Ossastorium