LT / EN

 
 

2005-10-31

Helloween Klaipėdoje
2005-10-31

Šis koncertas į Lietuvos metalo istoriją tikriausiai įeis kaip daugiausiai kartų pakeitęs numatytą vietą ir datą. Iš Klaipėdos – į Palangą, iš Palangos vėl į Klaipėdą ir t.t. :) Nenuostabu, kad daugelis iki pat renginio pradžios abejojo, kad jis apskritai įvyks. Net ir mes patys. Tačiau jis įvyko. Ir net, drįstu teigti – pavyko.

Koncerto rytą (vos spėję atsipūsti po užvakarykščio Antipopso) dėl viso pikto pasitikrinome Ferrume, ar renginio laikas bei vieta dar sykį nepakeisti, ir būdami geros nuotaikos leidomės į kelią. Kelionė neprailgo, nes vis dar aktyviai dalinomės įspūdžiais iš praėjusio koncerto ir juokėmės iš kai kurių jo epizodų. Uostamiestį pasiekėme likus dar keturioms valandoms iki renginio pradžios, taigi po trumpo garso derinimo scenoje, laiko “stumti” nuvažiavome prie jūros.

Grįžę prie klubo, dar kurį laiką pasitrainiojom palei kanalą ir sušalę suėjom į vidų. Visą renginį stebėjom iš antro aukšto (kaip mes juokavom – VIP ložės), kur organizatoriai mums buvo rezervavę staliuką. Vis dar jautėsi šioks toks nuovargis po Antipopso (greičiau psichologinis nei fizinis), tad iki savo pasirodymo laiko sau ramiai sėdėjome ir klausėmės grupių, kartais pabendraudami su šalia įsikūrusiais alytiškiais „Endarkenment“. Beje, ši grupė, tą vakarą debiutavusi scenoje, paliko neblogą įspūdį. Jautėsi nebloga gitaristų atlikimo technika, stebino savotiška vokalisto „dainavimo“ maniera. Džiugu, kad ir mergina bosistė nebuvo tik papuošalas. Tikėkimės, kad ateityje „iš jų kas nors išeis“;) .

Apie mūsų pasirodymus kuo toliau, tuo labiau darosi sunku kažką įdomesnio papasakoti:) Klaidų grodami darome vis mažiau, vis tvirčiau jaučiamės scenoje. Na, galiu paminėti tik, kad kažkaip netyčia praleidome „Užtemimą“, o man vėliau susigriebus ir pasiūlius jį atlikti bisui, Seras užprotestavo, nes nebeturėjo jėgų. Kaip niekad daug jėgų grodamas atidaviau ir pats, todėl labai nustebau po koncerto perskaitęs berods vieno iš „Migrenos“ muzikantų atsiliepimą forume, neva „Ossastorim groję kaip per prievartą, lyg dirbdami“... Į tai galiu nuoširdžiai atsakyti: jei tik pajusiu, kad veikla su Ossastorium man tampa rutina, išeisiu iš grupės. Nes lipti ant scenos nejaučiant malonumo ar juolab kurti, nejaučiant įkvėpimo, aš nemoku ir to išmokti nenoriu... Tikiuosi, kad taip neatsitiks niekada ;)

Dellamorte

Faktai:

31 Ossastorium koncertas;
4 Klaipėdoje.

Dalyviai:

1. Caecus Celestes
2. Endarkenment
3. Silouette
4. Baltas triukšmas
5. Ossastorium
6. Migrena

Atlikti kūriniai:

1. 1000 mistakes
2. Those alone
3. Every sunset
4. Šiaurės kryptim
5. Pasmerkti
6. Dulkės
7. CC
8. Ad Aspera
9. Inferi
10. In Depths
11. Requiem (bisui)

Atsiliepimai, vertinimai, komentarai etc.:

Artėja dvylika, scenoje aparatūrą tvarkosi kauniečiai OSSASTORIUM, taigi šį kartą death metalas buvo ankščiau nei pirmą valandą nakties.O jų programa tikrai neprailgo – salėje viso pasirodymo metu vyko aktyvūs pleiskanų šalinimo užsiėmimai „pakratyk“, „pasikratyk su draugu“ ir panašūs – Klaipėdos publika vėl neliko abejingi OSSASTORIUM. Kauniečiai su kiekvienu pasirodymu akivaizdžiai tobulėja. Naujieji kūriniai verčia iš koto, senieji šį kartą kur kas geriau įsipaišė į bendrą programą. Ir grupei, atrodo, patinka šiltas Klaipėdos publikos sutikimas. Po šio koncerto galima drąsiai konstatuoti, kad OSSASTORIUM – geriausia ir perspektyviausia Lietuvos death metalo grupė. Tikiuosi, kad tam tikri gandai, kurių kol kas neatskleisiu, greitu metu taps realybe, o albumo „Inferi“ išleidimas užtruks kaip įmanoma trumpiau.


Vidmantas K. http://www.hell-music.lt/straipsniai/reportazai/169/


< Grįžti© 2007 Ossastorium