LT / EN

 
 

2005-10-29 anti

Antipop‘s
2005-10-29

Sakyčiau – paradoksas. Nors esame kauniečiai, čia gyvename ir repetuojame, tačiau paskutinį kartą Kaune koncertavome lygiai prieš metus. Kodėl? Todėl, kad ankštas Galeros rūsys nelabai viliojo, o kitos tinkamos vietos mums koncertuoti taip ir neatsirado. Užlipti į didelę “Los Patrankų” sceną neteko nei per festivalius “Mountainrock”, nei per “Tamsa šnabžda”, pastaraisiais metais “drebinusius” Kauną. Vieni organizatoriai apie Ossastorium, jų teigimu, pamiršo, o kitiem gi mūsų muzika, ko gero, buvo per sunki.

Kaip ten bebūtų, rankų sudėję tuos metus nesėdėjom: sugrojome kelis koncertus kituose Lietuvos miestuose, aktyviai repetavome naujus kūrinius, galiausiai vasarą įrašėme albumą.

Sulaukę kvietimo sugroti Antipopse, ilgai nesvarstėme – jau buvo pats laikas priminti Kaunui apie save ir kartu įsitikinti ar teisinga patarlė “savam krašte pranašu nebūsi”:) Žinoma, aš šiek tiek ironizuoju, tačiau iš tiesų buvo smalsu, kaip mus priims jaunoji Antipopso publika, kurios nemažą dalį sudarė “tyneidžeriai”, kurie Ossastorium scenoje gyvai nebuvo nei matę, nei girdėję.

Neabejoju, kad šis Antipopsas į istoriją įeis kaip pritraukęs daugiausia žiūrovų. Alekso neklausiau, bet spėju, kad po “Amerikos” stogu tą vakarą galėjo susispausti kokie 700-800 “dūšelių”. Atvykus į klubą daugiau nei po valandos nuo renginio pradžios mus pasitiko milžiniška spūstis prie durų, pro kurią į vidų prasibrauti buvo nemažas išbandymas – kurį laiką pasistumdęs minioje Seras susinervino ir numojęs ranka nuėjo namo:) Aš su mergina šiaip taip prasmukom į vidų ir nuėjom į salę laukti Ossastorium pasirodymui skirto laiko ir pasišnekučiuoti su seniai matytais bičiuliais – muzikantais ir “šiaip trašystais” .

Ką gi, žiūrim į laikrodžius – 20:30. Laikas į sceną. Velniškai geras jausmas. Po 10 minučių garso derinimo ir nekantrių šūksnių iš publikos, raginančių pradėti groti, nesusilaikau nesušukęs visiškos banalybės – “ar jūs pasiruošę?”:). Mano dideliai nuostabai, salė suošia daugiabalsiu “Jė!”, o mes nedelsdami spaudžiam “gazą” iki dugno su “Thousand mistakes”…

Kadangi specialiai šiam festivaliui savo įprastinę programą sutrumpinome net keturiais kūriniais, visas mūsų pasirodymas, bent jau man, pralėkė nepaprastai greitai. Pabaigoje vos nepamiršau informuoti visuomenę apie Ossastorium 4 metų gimtadienį :). Na, o mano nuogąstavimai dėl publikos reakcijos mūsų atžvilgiu pradingo iškart, tik pradėjus groti – sulaukėme bene didžiausio žiūrovų palaikymo iš visų tą vakarą grojusių grupių.

Po koncerto išgirdome nemažai itin gerų atsiliepimų ( kas jau tampa gražia tradicija ;) ir šiltų rankų paspaudimų. Nors nuotaiką ir buvo nebloga, tačiau vis tik iki renginio pabaigos neištvėrėm – už poros dienų laukė koncertas uostamiestyje, tad nuvargę mūsų kūnai ir sielos jau prašėsi poilsio...

Dellamorte


Faktai:

30 Ossastorium koncertas.
Kaunas, klubas “Amerika Pirtyje”.

Atlikti kūriniai:

1. 1000 mistakes
2. Those alone
3. Every sunset
4. Šiaurės kryptim
5. Dulkės
6. Užtemimas
7. Inferi
8. In Depths

Dalyviai:

Daug... :)


< Grįžti© 2007 Ossastorium