LT / EN

 
 

2005-03-19 brutal madness

Brutal Madness Fest
2005-03-19

„Brutalas valdo Lietuvą!” – šaukė GROL per visas masines informavimo priemones prieš koncertą.
Teminis brutalo vakarėlis bliakerių bastione Vilniuje? – oho, prieš kelis metus nebūčiau tuo patikėjęs. Tą vakarą tautinis death metal tikrai valdė.

Kažikaip tingisi plačiai šį koncertą aprašinėt. Tūsas buvo tikrai pavykęs. Ir žmonių pakankamai susirinko ir visi žinojo, kur eina. Iš dalies kamerinė aplinka suformavo betarpiškumo įspūdį, muzikantai malėsi tarp žiūrovų, taškėsi pusvelčiui parduodamu alumi (kurio į vakaro pabaigą nebeliko). Nepatenkintų veidų galėjai pamatyti tik Ossastorium grupės stovykloje – Seras krimtosi dėl pamirštų Kaune kedų ir būgnų procesoriaus, o man šiaip kažko liūdna buvo. Gal, kad pavasaris:)
DAR skambėjo labai gerai, Grol irgi neblogai tvojo, na o Saples – kaip visada per visus galus padavė gero „old skūlo“.

Mums ant scenos teko ropštis paskutiniesiems. Garbė, tai garbė , bet nemažai žiūrovų pabaigos arba nesulaukė, arba stovėjo ganetinai išvargę ir pasyvūs. Ką gi – dėkui ištvermingiausiems:-) Jėzus irgi kentėjo;-) .

Kadangi scenoje garsas buvo klaikesnis už baisų, tai teko grot daugiausia iš atminties ir sukandus dantis. Čia prisiminiau Peterio iš VADER žodžius – „death metal yra sunkus darbas“. Kai nulipi nuo scenos išpiltas prakaito, nebeprakalbi nuo riaumojimo ir nusikalęs kaip šuo – kaip nepritarsi šiam teiginiui?:-)

Dedam pliusą kalendoriuje ir atsipučiam. Mums šito koncerto Vilniuje reikėjo ir jį atgrojom. O kaip ten bebūtų – kiekvienas pasirodymas yra maža šventė. :-)

Dellamorte

Faktai:

27 Ossastorium koncertas.
4 Vilniuje.

Dalyviai:

1. DAR
2. GROL
3. SAPLES
4. OSSASTORIUM
Atlikti kūriniai:

1. 1000 mistakes
2. Those alone
3. Every sunset
4. Paklydusi
5. Pasmerkti
6. Šiaurės kryptim
7. Užtemimas
8. Dulkės
9. Starring through the eyes of a dead
10. Ad Aspera
11. In depths
12. Requiem


< Grįžti© 2007 Ossastorium