LT / EN

 
 

2005-01-06

Metalinis Uostas
2005-01-06

Jau trečią kartą dardėjom į uostamiestį. Tiesa, kasmet vis kita sudėtim išpuola ten pasirodyti. Bet užtai kaskart atliekame vis brandesnę ir kokybiškesnę programą, o tai – svarbiausia.

Man šis koncertas įsiminė labiausiai tuo, kad kelionėje į jį ir laukiant savo grojimo eilės teko sėdėti ruošiantis rytojaus egzaminui. Turbūt neblogas vaizdelis buvo, ypač, kai išsitraukiau žirkles ir ėmiau karpytis špargalkes :-) . Smagu, kad po metų pertraukos vėl turėjau progą įkvėpti jūra kvepiančio vėjo, atsistoti ant drėgno pajūrio smėlio ir užvertus galvą pavėpsot į žvaigždėtą dangų. Kad ir trumpas tas susitikimas su jūra buvo, tačiau vis tiek kažkoks įkvepiantis.

Apie kitas grupes nepasakosiu nieko vien todėl, kad atidžiai nieko ir neklausiau dėl anksčiau minėtų priežasčių. Įsiminė neblogas Migrenos būgnininko darbas bei gana plačios vokalisto galimybės. Caecus Celestes daug negirdėjau, bet smagu, kad kažkas po seniai „sugotėjusių“ Shadowdances ir Ruination bando groti tikrą Doom Metal.

Tą vakarą neabejotinai prisiminsiu ir dėl itin šiltos bei draugiškos atmosferos tvyrojusios publikoje. Aišku, ir dėl dailių merginų gausos taip pat :-).

Kai atėjo metas lipti į sceną, jau buvo po vidurnakčio. Seras į koncertą buvo pasiėmęs Nahash‘ų technikos stebuklą – būgnų konverterį, tai mušamieji skambėjo kaip niekad galingai ir tikiuosi, kad taip nuošiol bus visada. Apie patį Sergejaus grojimą, atidariusį žiaunas daugeliui žiūrovų (taip pat ir kitiems muzikantams) daugiau ir negaliu pasakyti kaip „žiaunas atidarantis“ :-). Pačiam, kaip ir visuomet, ne viskas pavyko 100%, bet buvo ir kas „padeda“ (linkėjimai Zero‘ui, nuolat varčiusiam mikrofoną:). Visumoje, sugrojom pakankamai padoriai, manau. Tai liudijo ir palanki žiūrovų reakcija. Vėl neapsiėjom ir be bisui sugroto TNT.

Grįžtant namo Sero automobilyje taip ir nepavyko užmigti dėl kolonėlėse griaudėjančio brutalo ir prieš koncertą išgerto butelio „Energijos“. Taigi namie priguliau tik kokią 5-ą, užmigau 6-ą, na o 7-ą jau turėjau keltis ir skubėti Vilniun. Taigi, egzaminą parašiau itin „šviesia galva“:-). Daugiau tokių nesamonių, sakiau, nedarysiu...

Saulius

26 Ossastorium koncertas.
3 Klaipėdoje.

Atlikti kūriniai:

1. 1000 mistakes
2. Those alone (Vieni)
3. Every sunset (Nežiūrėk atgal)
4. Paklydusi vėjyje
5. Pasmerkti
6. Šiaurės kryptim
7. Ad Aspera
8. Užtemimas
9. Dulkės
10. Starring through the eyes... (CC)
11. Requiem
12. Tnt (bisui)

Dalyvavusios grupės:

1. Caecus celestes
2. Migrena
3. Metal Blade
4. Dysposium
5. Linksmųjų grainderių klubas
6. Ossastorium


< Grįžti© 2007 Ossastorium