LT / EN

 
 

2004-11-13 galera

Koncertas Galeroj
2004-11-13

Nors nuo paskutinio mūsų koncerto Kaune praėjo lygiai du mėnesiai, tačiau kai DAR‘ai pasiūlė sugroti kartu su jais ir dar viena grupe Galeroje, iš karto nepasakėm „taip“, nes reikėjo pasvarstyti ar ne per dažnai Ossastorium koncertuoja savo gimtajam mieste. Na, bet kadangi per Vėlines suėjusią trejų metų sceninės veiklos sukaktį atšventėm pakankamai tyliai, tai nusprendėme, kad šis – jubiliejinis 25-asis - koncertas ir bus geriausia proga priminti pasauliui apie savo egzistavimą.

Ne paslaptis, kad trejų metų sukaktį sutikom tik trise, kadangi Benas, žmoniškai nieko nepaaiškinęs, paliko grupę (aišku, linkime jam visokeriopos sėkmės; kad neužmestų gitaros ant spintos, kad sukurtų kažką savo). Turėjau smagaus darbo – iki koncerto spėti susikurti ir išmokti gitaros solo partijas, kurias grojo Benas. Na, turiu pripažinti, kad tas darbas man tik iš pat pradžių ne itin patiko. Vėliau taip „užsikabinau“ ant šito dalyko, kad visiems gabalams sukūriau soluotes, kurias kiekvieną kartą grodamas kaifuoju. Manau, ypač pavyko „1000 mistakes“ ir „Every Sunset“ soliakai. Brutal!

Net jei ir nepavyks rasti antro gitaristo, dėl to tikrai nesiruošiam rautis plaukų. Šiuo metu grupėje ypatingai gera ir darbinga atmosfera ir esam kaip niekad vieningi. Bet grįžkim prie koncerto.

Galima sakyti, kad taktinis manevras plakatuose užrašyti ganėtinai ankstyvą koncerto pradžios laiką pavyko. Nes jaunimas aplink Galerą ėmė būriuotis žymiai anksčiau. Tačiau vis tiek punktualiai niekas neprasidėjo.

Pirmieji negausiai iš pradžių susirinkusiai publikai grojo DAR. Rodos, šie panevėžiečiai kartu su Grol šiemet pretenduoja pelnyti daugiausia koncertuojančių grupių titulą. Tiek to, neimsiu spręsti gerai tai ar blogai. Na, grupė akivaizdžiai tobulėja ir linkiu muzikantams viso geriausio, bet kol kas jų muzika mano ausims skamba šiek tiek monotoniškai.

Andaja, kaip ir mes, tąvakar pirmąkart grojo be vieno iš gitaristų – Matulkos, kuris paliko pagonių gretas. Deja, apie jų pasirodymą pasakyti nieko negaliu, nes nemačiau – labai jau smagu viršuj buvo. Gal Justas ką brūkštels.

Po nedidėlės pauzės pradėjom ir mes savo show. Ką ir besakyti – Kauno publikai koncertuoti visuomet smagiausia :-). Iš pradžių chebra gal ne taip aktyviai dalyvavo, bet į pasirodymo vidurį padėtis įgavo „įprastą vaizdą“, kurį pastaruoju metu matom Ossastorium koncertuose. Ech, kad taip ir savo balsą geriau būčiau girdėjęs, tai išvis linksma būtų buvę... O antros gitaros trūkumas akivaizdus buvo tik per „Ad Asperą“ ir „Requiem“, kitur išsivertėm ir su turimais instrumentais. Yep, fūzuotas bosas vis tik duoda naudos.

Įsimintini epizodai : 1.vienas headbengeris skaudžiai kala kakta tiesiai į mano gitaros grifo smaigalį. 2. Mano plaukai įsivelia į Justo boso grifą 3. Vėžlys su Bėska po kiekvieno gabalo rėkia: „Pagrokit dainą apie šėtoną!“. 4. Graikas po kanibalų koverio man piktai žiūrėdamas taria: „Po koncerto pakalbėsim asmeniškai“. Pagalvoju, kad turbūt nori duot į galvą. Vėliau paaiškėja, kad norėjo pagirti.

Baigiant: Neblogas renginukas išėjo, bisui sugrojom net porą šmotų (TNT atseit jau paskutinį kartą), koncerte buvo smagu matyt tikrai nemažai jaunų veidų, kurie, tikėkimės, sėkmingai papildys negausias kauno metalų kariuomenės gretas.

Stei brutal!

25 Ossastorium koncertas.

Atlikti kūriniai:

1. Tūkstantis
2. Vieni
3. Ašmenys
4. Paklydusi vėjyje
5. Pasmerkti
6. Šiaurės kryptim
7. Nežiūrėk atgal
8. Ad Aspera
9. Užtemimas
10. Starring trough the eyes...
11. Requiem
12. TNT /bisui/
13. Užtemimas /bisui/

Dalyviai:
1. DAR
2. Andaja
3. Ossastorium


< Grįžti© 2007 Ossastorium