LT / EN

 
 

2004-05-07 Rafes

Rafes – koncertas, kurio geriau būtų nebuvę
2004-05-07

Na, turiu prisipažinti, kad prisiverčiau šį tą apie šį koncertą parašyti tik todėl, kad nenutrūktų tradicija. O pasakoti yra ir daug ir, kita vertus, nelabai ką. Galbūt jį verta paminėti dėl to, kad tai buvo vienas lieviausių Ossastorium koncertų. Kartu su Akhtamar ir Giltinės maršu. Na, bent jau ne dėl mūsų kaltės.

Aš Rafes nelaukiau, kadangi jau buvo tekę kartą jame groti su pirmąja savo grupe “Skliautais”. Pilna girtų studentų, nelabai kreipiančių dėmesį ar ant scenos kokia eilinė kabakinė koverių šobla ar pati “Mandragora”. Vienu žodžiu šįkart sugroti nutarėm tik norėdami atsisveikinti su Adomu ir… na taip – užsikalti šiek tiek valiutos, kurios mums reikėjo apmokėti kompaktų siuntimui į užsienį.

Į sceną vietoj mums paskirtos 01:00 valandos nakties teko užlipti tik apie 03:00, nes visos prieš tai grojusios grupės tempė laiką kiek tik norėjo. Dėl tam tikrų priežasčių praėjusią naktį buvau miegojęs tik porą valandų, taigi kartais suabejodavau – ar galiausiai užlipęs ant scenos nuo jos jau nebūsiu nešamas:-) Kojos linkte linko ir akys pačios merkėsi ne man vienam.

Kai prie visko dar prisidėjo ir lietus, tai Ossastorium klausytojų liko tik nedidelis mieguistas būrelis. Nors, tiesa, prie pat scenos teko stebėti ir keletą žvalių veidų. Didelis dėkui jiems už palaikymą.

Garsistai irgi ypač “pasistengė”(tingiu dabar viską pasakot), taigi sugroję 6 kūrinius nutarėm nešdintis nuo scenos. Tiesa, vos nepamiršau paminėti vieno įspūdingo momento – taigi Justas LIEPSNĄ PŪTĖ! Tiesa, sakė, kad pusė žibalo netyčia į gerklę nutekėjo, bet vaizdas buvo išties neprastas.

Ką gi, atsisveikinimas su Adomu išėjo nekoks. Vienas tik Benas, debiutavęs su nauja gitara (taip, ir vėl), atrodė viskuo patenkintas:-) Čia, matyt, jau niekad nesutarsim.

Saulius

Faktai:

21 Ossastorium koncertas.

1. Audra
2. Z…
3. Paklydusi vėjyje
4. Liepsnose
5. TNT
6. Ad Aspera


< Grįžti© 2007 Ossastorium