LT / EN

 
 

2004-03-06 Šiauliai

Tvaikas

Ką gi, ryškus pagyvėjimas metaliniame pasaulyje, apie kurį rašiau “Giljotinos” puslapiuose, rodos, tikrai nebuvo laikina iliuzija – šiemet koncertai vyksta kone kas savaitgalį ir, regis, tai tęsis per visą pavasarį! Išties malonu, kad visas šis “renesansas” sutapo su mūsų grupės MCD išleidimu, kadangi turėjome puikią progą pristatyti savo “pirmagimį” praktiškai visai Lietuvai. Štai koks mūsų turas išėjo: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai. Prieš tai dargi ir Panevėžį aplankėm, tiesa, dar be tos kompaktų krūvos, kurią dabar visur tąsomės.

Na va, beliko gimtajame Kaune driokstelt (tai mes būtinai ir padarysime kovo 27 “Ašmenyse”) ir šiek tiek sulėtinti koncertinę veiklą. Kodėl? Ogi todėl, kad jau ir patys nuo tokios gausybės koncertų (na, aišku, tokia čia ir “gausybė”, bet Lietuvos mastais – tikrai daug) imam pamažu pavargti, ir žiūrovams taip dažnai mus matyt gali greitai atsibosti. Be to, reikia atsidėti šiek tiek laiko paruošti naujiems kūriniams, nes dabar to padaryti paprasčiausiai nespėjame.

Na, o koncertas Šiauliuose nebuvo itin “smogiantis”. Esu tikras, kas man pritartų ir kiti Ossastoriumiečiai. Visų pirma dėl tų nelemtų techninių problemų, kurių vardinti jau nebeturiu noro. Antra, susidėjo nemažai visokių įkyrių nervinančių smulkmenų (pvz.: – iki paskutinės akimirkos nežinojom, kokiu transportu pasieksim Šiaulius. Na ir aibė kitų), kurios gerokai patampė nervus. Iš šio koncerto ilgiausiai išliksiantis įspūdis buvo tai , kad grojant teko net tris kartus iš eilės nuo scenos ne itin švelniai nuspirti (tiesiogine to žodžio prasme) Skabardą, kuris atkakliai vėl ropšdavosi atgal ir griuvinėdavo ant mūsų visai nepadėdamas groti... O atlikus panašiai pusę programos, viena mergička pribėgus paprašė jau baigti. Na, paguoda buvo, kad bent jau alaus organizatoriai nepagailėjo, tai juo ir teko bandyt prasilinksminti.

Važiuojant naktį namo nejučia pagalvojau, kad imu pavargti nuo viso šito reikalo ir jau pats laikas būtų pertraukėlę padaryt.

O gal čia pavasaris veikia? Juk būtent su pirmąja šiluma suaktyvėja psichiniai sutrikimai, žmones apninka depresija... :)

Nežinau, gal Justinas ką teigiamesnio parašytų šį kartą. Sorry. Tiek.

Saulius


< Grįžti© 2007 Ossastorium